Nejezto.cz » Hodnocení Country saloon

Country saloon
2.8
6

Hodnocení - Country saloon

Hodnocení restaurace 6 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Country saloon

29.05.2023 19:07 | Willi

Něco takového jsem už dlouho nezažil. Kdo tam vleze je sebevrah. Spálit vepřový steak na skoro uhel zvládne leda umělac z daného podniku. Hlavně že se personál tváří jak mistři světa. Bohužel kolem náměstí je to všude podobné.

30.11.2019 16:04 | ćeněk

Potvrzuji předešlé recenze, naprosto otřesný zážitek, nechápu drzost požadovat vůbec za takové služby platbu.

30.11.2019 16:04 | ćeněk

Potvrzuji předešlé recenze, naprosto otřesný zážitek, nechápu drzost požadovat vůbec za takové služby platbu.

02.02.2013 17:05 | Krista

Prave sedime s 15 prateli v dotycne restauraci a pote, co jsme se nechali nalakat na naprosto ohavnou cesnecku (chutnala jako kdyz zalejete z rychlovarky kosticky gothaje, hodite do toho kosticku masoxu a nadrceny cesnek), tak jsme si vsichni pro jistotu dali smazak, na kterem nejde co zkazit. Silenej podnik.

12.06.2012 13:01 | Nespokojení zákazníci

Při opětovné návštěvě Dvora Králové nad Labem jsme se s manželem rozhodli vyzkoušet jinou restauraci a bohužel jsme zvolili Country Saloon, což byla snad ta nejhorší možná volba.<br /> <br /> Už při vstupu měl manžel neblahé tušení, co se týče prostředí, přesto jsme se usadili do poloprázdného lokálu. Servírka s jídelními lístky sice dorazila vzápětí, ale bez optání na objednávku nápojů zase odešla pryč. Po chvíli jsme si objednali jídlo + pivo a tonik. Po 10 minutách servírka konečně donesla pivo a na dotaz ohledně mého toniku reagovala slovy „Vždyť je támhle!“ - „A to si tam mám jako dojít sama?!“, pomyslela jsem si, dokud neodběhla k výčepu.<br /> <br /> To nejhorší však teprve mělo přijít. Mnou vybraný kuřecí plátek s broskví a se sýrem byl celkem dobrý, ale už americké brambory byly zbytečně přemaštěné a přismahnuté. Manželova česneková polévka sestávala z vody, sýru a kusanců pochybné klobásky. Opravdový šok však přišel, když manžel rozkrojil to, co mělo být vepřový steak z krkovice. Servírka se samozřejmě předem nezeptala, jak má být steak propečený a donesla hnusný krvavý tučný flák masa, který bych nehodila ani psovi, takže se to ani při nejlepší vůli nedalo jíst.<br /> <br /> Kromě nepoživatelného jídla na mne velice negativně zapůsobilo chování personálu. Servírka se na baru líbala s jedním z hostů a kuchařka místo aby pořádné vařila, si „vypalovala zobák“ u stolu se štamgasty.<br /> <br /> Při odnášení talířů manžel servírce sdělil, že jídlo bylo odporné a se steakem nemělo nic společného. Ta opět beze slova odešla. Odmítli jsme zaplatit plnou cenu, servírka však přesto po krátké domluvě s kuchařkou donesla účet se dvěma (místo osmi) neidentifikovatelnými položkami, takže nebylo zřejmé, která cena k čemu patří. Po krátké argumentaci jsme usoudili, že s blbcem se člověk nedohodne. Po zaplacení, samozřejmě bez koruny spropitného, jsme se zvedli a bez pozdravu se strany nevychovaného personálu, jsme odešli s tím, že do této tzv. „restaurace“ už víckrát nevkročíme. Důrazně Vám proto doporučujeme - běžte jinam!Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka