Nejezto.cz » Hodnocení Hotel u Černého orla

Hotel u Černého orla
1.6
11

Hodnocení - Hotel u Černého orla

Hodnocení restaurace 11 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Hotel u Černého orla

27.07.2022 17:05 | Martin

Jidlo mizerny. Karty neberou.

04.07.2022 15:03 | Markus

Nikdy více otřes děs. Pokud budete chtít parkování u hotelu musíte přijet jako prvních deset jinak dete na placené parkoviště kilometr od hotelu jestli se to dá tak nazvat

16.04.2017 09:09 | Marťas

Horši restauraci jsem nezažil,čekaci doba na piti 20minut,na jidelni listek 25 minut,po objednani jidla 50minut,obsluha ja za dob minulých,ceny vysoké,ty vůbec neodpovídaji kvalitě.I to jidlo chuťově hroznè.

26.09.2016 08:08 | Marcela

Nejhorší hotel jaký jsme kdy navštívili, prostředí i personál jako by zamrzl v totalitní době, tomu také odpovídaly služby. Velikost dvoulůžkového pokoje, který nám nabídli by odpovídala max jednolůžkovému, nebylo tam pořádně uklizeno. Obsluha naprosto neprofesionální, drzá, připomíná panoptikum z úřadu práce. K chuti a vzhledu pokrmů přidám jen popis dušené zeleniny za 49,- Kč - v mikrovlnce rozmražená ta nejlevnější mražená zelenina, nepřidáno žádné koření, podáváno v misce ještě i s vodou co vznikla rozmražením. Pan Pohlreich by si tuto kuchyni vychutnal. Ceny ubytování a hlavně kuchyně naprosto neodpovídají kvalitě a tomu co nakonec dostanete.

11.09.2016 07:07 | Karel

V hotelu jsme strávili 3 dny v září, a nemůžeme si stěžovat. Ochotnýa vstřícný personál, a dobré jídlo. Cestujeme po republice i zahraničí, a hotel snese srovnání.

09.09.2016 20:08 | Martin

Naprostá katastrofa. Líný a nepříjemný personál, neuvěřitelně dlouhé čekání na jídlo. No jídlo, ono se to snad ani jídlem nazvat nedá. Naprostý laik by uvařil lepší.<br /> Nikdy více.

09.09.2016 20:08 | Martin

Naprostá katastrofa. Líný a nepříjemný personál, neuvěřitelně dlouhé čekání na jídlo. No jídlo, ono se to snad ani jídlem nazvat nedá. Naprostý laik by uvařil lepší.<br /> Nikdy více.

06.07.2016 20:08 | Kristýna

HORŠÍ podnik jsem v životě nenavštívila. Personál, který nezná ani základy slušného chování. Naprostá neochota k čemukoli a totální zmatek v obsluze. Vedoucí směny nezvládá ani základy organizace a chování k zákazníkovi. Hosté, kteří mají tu trpělivost 20 minut počkat na jídelní lístek, pak čekají dalších 20 minut na pití. Pokud se podaří, přijde se jich někdo z obsluhy během 15 minut 6 x zeptat, jestli už si něco objednali na jídlo a cože si to vlastně objednali. V okamžiku, kdy hostům dochází trpělivost, nakonec číšník donese ke stolu úplně jinou objednávku a zmateně pobíhá od stolu ke stolu, aby to někde udal. To, že se nese jídlo ke stolu pro všechny návštěvníky najednou a kompletní, v tomto podniku asi také neznají. Nejdříve nám donesli jeden talíř jakési šlichty, která dalších 20 minut chladla na stole, protože obsluha nebyla schopna přinést k tomu přílohy a další jídlo. Po dotázání se servírky, co to má znamenat, servírka se vší drzostí odvětila, že prý to není její problém. <br /> Nechápu, jak podnik jako tento, může vůbec fungovat, ale vřele doporučuji se mu vyhnout obloukem. Z pěkného výletu po Telči si odtud odnesete jen rozzuření a rozhořčení nad chováním a neschopností obsluhy. Závěrem pak po vás ještě místo nějaké omluvy nad svým chováním, po dobu placení, štěká kasírující, který si ale náramně pohlídá, aby dostal do koruny zaplaceno. Přeji tomuto podniku brzký zánik, neboť takováhle zvěrstva v české gastronomii by se měla vymýtit!!!!

22.08.2012 19:07 | Bára B.

Musím se podělit o zážitek z této restaurace. Byli jsme zde začátkem srpna 2012 a usadili jsme se na zahrádce před hotelem. Měli všude napsáno, že podávají tradiční českou kuchyni, tak jsme se rozhodli pro svíčkovou a pivo, bohužel jsme nedostali ani jedno z toho. Už při objednávce nám bylo sděleno, že nemají knedlíky (později jsme zjistili, že knedlíky podávají uvnitř cizincům, kteří tam byli ubytovaní, takže nám lhali) odůvodnili to tím, že jim nejdou konvektomaty. Tak jsme si objednali bifteky s hranolky a pivo (já jsem chtěla 12°) po chvíli mi přišli říct, že ho nemají, ale donesou mi černé, tak jsem souhlasila. Přinesli jedno černé a jednu desítku, ve které plaval kal, a byla tak kyselá, že jsme se ji neodvážili pít. Pivo jsme vrátili a donesli o něco lepší (nebylo kyselé, ale částečky kalu ještě plavaly). Jsme po dvouletém objíždění hradů a zámků zvyklí na dost, ale v tomto případě byla obsluha příšerná. Několikrát nám na stole přistálo pití a jídlo, které nám nepatřilo a bylo vidět, že obsluhovat se jim nechce a neumí to. Vždycky přinesli jídlo na plac a rozhlíželi se, komu to vlastně patří a kdo se k němu přihlásí. No ale to byla pořád balada oproti tomu co přišlo pak, ještě jsme se vcelku bavili. Po delší době přinesli naší objednávku. Bifteky ze svíčkové na jídelním lístku neměly s tím co jsme dostali vůbec nic společného – zadní, propečené do černa - chtěli jsme médium. Bylinkové máslo spočívalo v hrudce másla posypaného nadrobno nakrájeným pórkem. Hranolky byly kyselé usmažené v přepáleném oleji, který už podle vůně lecos zažil. Tak jsme jídlo vrátili. Mně se v tu chvíli zvedl žaludek a chtěla jsem co nejdřív odejít. Na personálu bylo vidět, že jsou na podobné vrácení jídel zvyklí, bylo jim vše jedno. Bifteky jsme nezaplatili, pouze pivo. Přes zuby nám byla přecezená omluva a odcházeli jsme se slovy ať se polepší, načeš se číšník pousmál a mávl rukou. Měli štěstí, že jsme v tu dobu měli zrovna klidnou dovolenkovou a dobrou náladu, jinak bychom jim tam vynadali. Absolutně nemohu po sice první, ale určitě poslední zkušenosti v této restauraci návštěvu doporučit. Perlička na závěr – když jsme reklamovali hranolky, číšník nám řekl, že by si tam hranolky nikdy nedal  - Holzmann jako vyšitý .Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka