Nejezto.cz » Hodnocení Koliba Valašské Klobouky

Koliba Valašské Klobouky
1.9
11

Hodnocení - Koliba Valašské Klobouky

Hodnocení restaurace 11 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Koliba Valašské Klobouky

03.07.2020 19:07 | Jana

Byly jsme tam na jídlo a můžu říci, že jídlo výborné a obsluha skvělá, prostředí je čisté. My jsme byly nadmíru spokojeni.

17.10.2019 00:12 | Luděk

Včera ve 13.30 jsme navštívili tuto restauraci. Za několik minut odešli poslední hosté a seděli jsme tam sami dva. Menu, které podávají do 14 hodin, nám nabídnuto nebylo, ale rovnou jídelní lístek se všemi možnostmi tohoto pohostinského zařízení (tabuli s denní nabídkou venku u vchodu umyl déšť). Netušíc nic zlého jsme si objednali 2x vývar a 2x řízek s vařeným bramborem, přičemž si to servírka u stolu zapisovala. Bez jakéhokoli vysvětlení, jako by se nechumelilo, nám pak obsluha přinesla pouze ty řízky s bramborem. Ani cena tohoto jídla nebyla nijak lidová - samotný řízek 120.-Kč a trocha brambor 35.-Kč. Při odnášení talířů se ještě servírka drze zeptala, zda bylo všechno v pořádku. Korunu tomu ale nasadila při placení, když přinesla účetní doklad načmáraný rukou a sdělila nám, že nefunguje tiskárna. Je nad slunce jasné, že s nějakou EET si zde zřejmě hlavu nelámou a vesele okrádají hosty. Při příchodu do této restaurace jsme ještě zvažovali účast na pštrosích hodech, které zde o tomto víkendu pořádají, při odchodu už ani omylem. Takže za mě palec dolů - jídlo předražené, obsluha zmatená a kradou !!!

06.02.2019 09:09 | Karel

Na trase na Slovensko zastavení,odpočinutí v teple krbových kamen,velice chutné jídlo,výborné pivo,káva ,obsluha příjemná,nechtělo se nám pokračovat,pěkně jsme si poseděli

07.01.2019 17:05 | Martin

10.50 dva lidi na meníčko v tu dobu plus dva další hosté,polévka po 10 minutách v 11.27 se zvedáme,platíme polévku a rychle pryč, druhý chod stále nebyl na stole,prej jim došel olej ve fritáku na hranolky :D Nedoporučuji již nikdy více hrůza a děs!

30.11.2018 12:12 | Petr

Na Kolibě došlo ke změně,nový personál,příjemný,čisto,jídlo velice chutné,kvalitní i děti byly velice spokojené.Rádi se vrátíme,krásná příroda,vůbec se nám do naší Ostravy nechtělo.

02.11.2018 11:11 | eva

Jídlo super ale pouze když vařila ta starší bloncka nevím s kým střídala směny.....jinak to byla gastronomické kamikadze......obsluha no podle nálady.....<br />

15.12.2015 12:12 | Jaroslav Jelínek

Po dlouhé době jsme navštívili Kolibu. Byli jsme hodně překvapeni, jak se změnila kuchyně i obsluha. Z jídelního lístku jsem si vybral Janošikové halušky, jsou to halušky s brynzou a slaninou ( prostě klasika ). Chuťově velmi dobré, množství psáno 300g, ale ve skutečnosti si myslím že toho bylo víc. Moje žena si vybrala Valachovu kapsu je to zeleninová směs s kuřecím masem v bramboráku, Bramborák čerstvě připravený, křupavý, bylo v něm vše co tam patří cítil jsem jak česnek tak i majoránku, s tou směsí velice, velice dobrá kombinace. Personál byl velmi příjemný. Celkový dojem z naší návštěvy je velmi kladný a doporučujeme kudy chodíme. Těšíme se na další návštěvu tohoto podniku.

21.07.2015 18:06 | Tereza Dočkalová

Jídlo i pití bylo standartní, dostatečná chutná porce, velmi příjemné, malebné prostředí zapadající do místní krajiny.

21.07.2015 18:06 | Tereza Dočkalová

Jídlo i pití bylo standartní, dostatečná chutná porce, velmi příjemné, malebné prostředí zapadající do místní krajiny.

12.10.2014 10:10 | Anna Hřibová

Bohužel nepříjemné překvapení - slečna servírka byla zřejmě něčím rozlobená. Když k nám došla, s pohrdlivým pohledem se nás zeptala:"Prosim" S pozdravem se nezatěžovala. Málem jsme odešli rovnou, ale řekli jsme si, že má třeba špatný den a objednali si 2x halušky s brynzou (cena 95 Kč/300g). Když nám jídlo donesla, byla stále stejně nepříjemná a to jí zůstalo až do našeho odchodu. Porce byla dětská - jsme s manželem docela štíhlí, ale manžel odcházel z restaurace hladový. U jídla typu halušek, u kterých je hlavní surovina brambory a mouka, mi to přijde opravdu nešťastné. Pravděpodobně dal kuchař vařit jen jednu porci a pak nám to nějak rozdělil. Orientačně to vypadala asi takto: na mělkém talíři bylo asi 1 cm tlusté kolo halušek o průměru 15 cm a na tom 5 kousků slaniny.<br /> <br /> Zkrátka a dobře -<br /> prostředí: kachlíkárna, jako byste seděli v koupelně<br /> jídlo: dobré, ale miniaturní porce i u obyčejných jídel<br /> obsluha: příšerná, nepříjemná (prostě ji obtěžujete)<br /> <br /> Znovu už tam jistě nezavítáme a zážitek to byl natolik nepříjemný, že se o něj se svými přáteli určitě podělíme. Nakonec, do restaurace se chodí na jídlo a nikoliv proto, aby si na vás chladila žáhu obsluha a odcházeli jste hladoví.Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka