Nejezto.cz » Hodnocení Kotelna

Kotelna
3.3
3

Hodnocení - Kotelna

Hodnocení restaurace 3 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Kotelna

31.10.2013 14:02 | Tereza

Už to není, co to bývalo. Chodila jsem tam na žebra, kdy dávali ještě 5 kousků, že se z toho najedli dva lidi. Bohužel zmenšili porce, zmenšili porce i příloh. Úplná absence nekuřáckých prostor. Už nemám žádný důvod tam dál chodit. Škoda, dříve jsme se tam dobře najedli.

23.05.2012 20:08 | pitkin89@seznam.cz

Dne 20.5.2012 jsem zavítala do Vaší restaurace a i se svými přáteli jsem byla příjemně překvapena nejen příjemným prostředím, ale také velmi chutně připravenými jídly a naprosto profesionální, rychlou, milou a stále se usmívající obsluhou ( což ne v každé restauraci je v dnešní době samozřejmostí...bohužel ) Vaši restauraci všem svým přátelům vždy ráda a s potěšením doporučím. Přeji celému kolektivu mnoho pracovních úspěchů.

05.03.2012 16:04 | Tůmová

Velké zklamání. Dlouhé čekání na jídlo, losos vysušený, směs maso a brambory=pouze brambory a ještě sladké, přemrzlé. Jídlo neochucené, jalové. Obsluha sice příjemná, ale pouze jedna osoba. Celý oběd jsme byli bez pití, vůbec nejsou připraveni na více hostů. Prostředí moc hezké, ale na jídlo nedoporučuji.Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka