Nejezto.cz » Hodnocení Malá Eliška

Malá Eliška
2.2
8

Hodnocení - Malá Eliška

Hodnocení restaurace 8 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Malá Eliška

18.08.2014 21:09 | vladka

Uz pri vstupu do restaurace nebo jak se to da nazvat nas privital smrad s kuchyne z prepaleneho omastku,pivo bylo teple ale hlavne co bylo strasny tak to jidlo,maso smrdelo,v rajske polevce plaval olej,jedine co bylo dobre tak voda ve skle,Po hodine cekani jsme vse ani nemeli a ten smrad nas hnal rychle domu kde jsme preventivne si dali slivovici,des.......poslat tam hygienu a maji Po vsem

20.04.2014 20:08 | kačka

18.4.2014 jsme navštívili restauraci Malá Eliška s voucherem na pětichodové menu (paštika z kachník jater, šunkové koleno, kulajda, pyramida z kuřecích prsíček s bramboráčky, vepřová panenka, domácí štrůdl). Musím říci, že jsem byli z restaurace dosti znechuceni. Již před budovou restaurace nás uvítal posprejovaný a oprýskaný poutač na restauraci (což by se dalo přežít) ....co se ovšem přežít nedalo, byl vývod vzduchotechniky z kuchyně, který byl značně začernalý, zmaštěný...ze sítka visely černé cáry čehosi a beton pod vývodem byl celý mastný (nechápu proč to někdo neumyje :-/ ) ....samotná vinárna působí poměrně hezkým dojmem. V prostředí mi vadilo jen přílišné ticho (rádio hrálo jen v sousední místnosti) ...tudíž všichni hosté šeptali, aby druzí neslyšely o čem se baví. Co se týče jídla - HNUS. Restaurace se snaží hrát na světovou gastronomii...ovšem vůbec jim to nejde!!!! Kachní paštika vůůůbec nebyla kachní (podezírali jsme je, že jednoduše smíchali paštiku Májku s nějakýma dalšíma surovinama). Šunkové koleno představovalo dva plátky zcela obyčejné šunky - nic extra...žádná gastronomie. Kulajda nebyla nijak zvlášť dobrá...chutnala jako z pytlíku. Pyramida z kuřecích prsíček s bramboráčky a sýrovou omáčkou byla katastrofa!!!! Bramboráčky byly polotovar, kuřecí maso nechutnalo nijak, sýrová omáčka byla z polotovaru. Špalek z vepřové panenky byl suchý (kdybychom neměli pití, tak se asi zadusíme) ... navíc nám maso již příliš nevonělo...zřejmě bylo staré...o nějaké gastronomii nemůže být řeč (panenka by správně měla být jemně růžová, což samozřejmě nebyla ;-))k tomu byly podávány bramborové noky (rovněž z prášku)....A nakonec před námi přistál "domácí" štrůdl s čokoládou a šlehačkou - o štrůdlu pochybuji, že byl domácí, podle mě rozmražený z polotovaru....pod pojmem čokoláda se skrýval čokoládový toping a šlehačka byla obyčejná rostlinná ze spreje...Toto menu nás tedy dooooooooooost zklamalo a nikomu bychom ho nedoporučovali. Navíc vše trvalo dost dlouho...číšník taky zrovna nepřekypoval nadšením a ochotou.<br /> Voucher jsme si zakoupili především díky lákavým fotografiím a zajímavému menu.Niméně do této restaurace již NIKDY nevkročíme ani bychom to nikomu nedoporučovali ;-)

28.03.2014 19:07 | jitka

Dnes 28.3.2014 jsme navštívili restauraci Malá Eliška. Musím říct,že po přečtených recenzí jsem neměla chuť tam ani zavítat,ale ještě,že jsem se nedala odradit.Byli jsme tam s manželem,s dcerou a zetěm. Od nich jsme dostali voucher na Valentýnské menu. Vše co bylo napsáno v menu bylo velice chutné,pěkně naaranžované,číšník velice ochotný,prostředí nekuřácké a příjemné. Není nic co bychom mohli této restauraci vytknout.,Celkové hodnocení ***** hvězdiček.Ještě mám radu pro ostatní-nenechte se odradit špatným hodnocením a běžte si to ověřit sami .

07.03.2014 19:07 | jitka

Do této restaurace u Malé Elišky se teprve chystáme.Ale po přečtení všech recenzí ,nemám z toho příjemný pocit.

05.03.2014 11:11 | Lukáš

Obsluha nepříjemná až protivná, měli jsme voucher na tatarák, u kterého by mě zajímalo stáří masa, protože několik z nás mělo nepříjemné zažívací problémy. Dále pivo mělo hodně nepříjemnou pachuť špinavých trubek. Nedoporučuji tam ani chodit!

05.03.2014 11:11 | David

Po absolvování návštěvy v této restauraci jsem byl maximálně zklamán díky absolutní lhostejnosti, neochotě a neslušnosti k hostu. Měli jsme voucher na tatarák, který bych nikomu nedoporučil jíst !

31.12.2013 15:03 | kalimero

kdo se chce najíst ze zkaženého masa, které leží dva dny venku a pak se možná uklidí, ať jde k elišce. hrůza, děs, pachuť všeho co lze jen v kuchyni najít. neodbornost, ale především lhostejnost k hostům.

10.09.2013 19:07 | Aleš

Kdo chce navštívit příjemné prostředí a lákavé jídlo jak vzhledově tak chuťově ať jde raději jinam. V této provozovně jsem byl hodně zklamaný.

30.05.2013 10:10 | anonym

Po navštěvě této restaurace jsme byli dost znechuceni. Měli jsme voucher na žebra, které se nedaly vůbec pozřít, studené, zasmrádlé, bablavé, do opečení a křupavé kůrčičky měly daleko.

25.11.2012 22:10 | Michal Herman

Navštívili jsme tuto provozovnu na voucher. A musím říct, že mě v životě nikdo takhle neokradl. Místo kila žeber jsme dostali opečené kosti na polévku. Po reklamaci u provozní mi bylo řečeno, že je vše v pořádku a tohle je to, co jsem si objednal. Doporučuji všem se tomuto místu zdaleka vyhnout!Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka