Nejezto.cz » Hodnocení Marina restaurace - pizzerie

Marina restaurace - pizzerie
3.7
10

Hodnocení - Marina restaurace - pizzerie

Hodnocení restaurace 10 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Marina restaurace - pizzerie

15.02.2015 21:09 | pepe

Horší restauraci už nikde nenajdete! Vrchní Milan Brůžička potajnu konzumuje Vodku a půl hodiny před zavírací dobou tancuje ožralý na stolech! To je panečku ůroveň! A to nemluvím o špinavém skle,do kterého točí pivo.A kuchyně? Na zvracení! No prostě humus! No v každém případě se této "putice" vyhněte velkým obloukem! V současné době je restaurace nabídnuta k prodeji. Takže snad to nový majitel dá do pořádku. Ale to mu jistě dá velkou práci a námahu.

11.12.2014 11:11 | Sisa

Určitě NE! Včera sme si objednali z této restaurace topinky s masem a sýrem. Maso a sýr asi kurýr ztratil někde cestou, topinka přímo PLAVALA v oleji. Bylo nám z toho špatně eště ráno. Tato restaurace poprvé a naposled!

20.03.2014 22:10 | xy

Skvělá obsluha a dobré jidlo.Příjemné prostředí.<br />

20.07.2013 11:11 | katarina

novy majitel novy skvely personal jidlo nema chybu jsem nad miru spokojena doporucuji vsem

15.05.2012 10:10 | Hanka

Nedoporučujeme. V neděli jsme po dlouhé době opět navštívili tuto restauraci a můžeme konstatovat - nic se nezměnilo. Polévka - česnekačka se sýrem - česnek ani sýr neviděla, ovšem kuchař nešetřil olejem. Na hladině plavala asi půlcentimetrová souvislá vrstva oleje. Jídlo bramborák také plaval v oleji, vnitřní obsah byl připálen a značně mastný. Obě pizzy byly připálené a plavaly v oleji. Mé jídlo specialita steak Marina s restovanou zeleninou byl vrcholem oběda. Jídlo jsem vrátila dvakrát v životě, ale toto se opravdu nedalo konzumovat. Steak byl dočerna připálen, položený na do černa spálenou zeleninu plavající v oleji, kde byly kusy něčeho černého. Chuťově to bylo hořké a mastné, absolutně nepoživatelné. Paní číšnice mě poučila, že tak to má být a že používají olivový olej. Pravda je, že v této restauraci olejem a připálením nikdy nešetřili. Toto byla naše pátá a poslední návštěvě v této restauraci. Obsluha - známe i horší, prostředí je hezké. Snad jen na kafe - pokud jej taky nepřipáli...Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka