Nejezto.cz » Hodnocení Pizzerie Maškovka

Pizzerie Maškovka
2.0
20

Hodnocení - Pizzerie Maškovka

Hodnocení restaurace 20 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Pizzerie Maškovka

06.02.2023 19:07 | Uz nikdy víc

Po letech jsem s rodinou zavítala do této restaurace. Po celkem dlouhé době si někdo z obsluhy všiml, že bychom si rádi objednali. Obsluha byla v teplákách, česky skoro nemluvila. Údajné jehněčí, byla jedna velká šlacha. Nakonec jsme zvolili ještě zmrzlinu. Tu nám donesli, ale na talířku nebyl dezert prezentovaný v nabídce. Hrozný problém, mít v zimě mražené ovoce. Bez upozornění jsme dostali samotnou zmrzlinu. Ani se nikdo neobtěžoval nám sdělit, že mimo banánů, není ani jiné ovoce. Prostě tady máš a dej pokoj. Podsedáky na židlích nechutně špinavé. Za nás, už nikdy víc.

12.01.2023 11:11 | turista

Jestlipak tento, podle recenzí, hnusný pajzl již zanikl?

03.02.2015 10:10 | Marková Jana

Divím se šéfovi této restaurace že toho kuchaře s přízvukem nevyrazil.To co jsem tam nedávno viděla a hlavně slyšela mě úplně dostalo,vulgární a huláká že ty lidi jsou debilové a blbečci a ať se táhnou nažrat a otravovat jinam.No tohle si nesmí v žádném případě dovolit,to už je docela extrém.Pan "kuchař"si evidentně léčí nějaké komplexy méněcennosti.No a ta nečistota všude,no fuj!!!!Servírky si vůbec nehledí stolů,špinavé ubrusy atd..Hlavně že si chodí kouřit a hostů si vůbec nevšímají.Je jinde plno příjemnějších restaurací,rozhodně všem známým tuto restauraci NEDOPORUČIM,musela bych si nafackovat.Panu šéfovi to asi nevadí že to nechává takto.

02.02.2015 13:01 | ama.zones

Co se týče hodnocení této restaurace,no naprostá tragédie!!!!!!!!!Kuchař s přízvukem takže cizinec se chová jako naprostý hulvát,neuvěřitelně vulgární a sprostý.Po objednání jídla jsme čekaly půl hodiny než se uráčil odtrhnout od telefonu a pak se milostivě uráčil a s viďitelnou neochotou jít vařit.Jídlo bylo hrozné,smrdělo spáleninou,servírky jen krčily rameny a když jsme chtěly jídlo vrátit a odejít tak na nás byla obsluha velmi nepříjemná.No a pan kuchař si šel za bar natočit pivo ,no a pak co jsem viděl to mě odrovnalo uplně.Pan kuchař při míchání čehosi v hrnci se začal dloubat v nose!Zvedl se mě žaludek a s nechutí jsme všichni odešly,tuto restauraci budu všem rozhodně a důrazně vymlouvat.

09.07.2014 21:09 | Klára Š.

Když jsme přišli do restaurace mělo nás varovat už to že tu v sobotu ve 20:00 hod. nejsou žádní hosté i přesto jsme na pizzu čekali 53 min. což se mi na prázdnou restauraci se dvěmi servírkami a dvěma pizzaři zdá celkem dost,i když musíme uznat že připálit pizzy ze zpod do černa chce svůj čas. Je skvělé že na pizzu která se může zdát za víc než 200 kč drahá dostanete spoustu ingredienci které nejsou uvedeny v jídelním lístku (žampiony, rajčata, niva,atd..... známe spoustu lidí co takové věci nejí nebo jsou na to dokonce i alergičtí ). Když jsme u toho Jídelního lístku tak v tom se asi nikdo moc nevyzná je splácané páté přes deváté a stoly jsou moc blízko u sebe nemáte na jídlo ani klid a ani soukromí na rozhovor. Do finále servírka co nás obsluhovala byla velice uražená když jsem jí oznámila že pití už žádné nechci a zaplatím. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME!!

30.06.2014 15:03 | Evik

Navštívila jsem tuto pizzerii a už nikdy!!! Dříve OK, víc už ale nepřijdu. U našeho stolu si objednávali 3 přátelé, já po nich cca 5 minut. Jídlo mi obsluha přinesla až když přátelé okolo mě dojedli. No příšerné. Chuť na jídlo mě přešla, všichni jsme se zvedli a odešli. Servírce jsem řekla, až si pizzu strčí, kam chce, příšernééé!!! A ty ceny, to je fakt komedie. Za takové služby???

22.09.2013 19:07 | zmali

Leta navštěvovaná restaurce vždy když jsme projížděli městem, ae co se dělo letos? Místo rajčatové omáčkz kečup a to nadětské jídlo, špagety co chutnají jak lečo, A tz cenz se zvedly někam do výše super picošky.

20.11.2011 18:06 | Jarda Hanzlicek

Dnes jsme navštívili s přítelkyní Maškovku. Přišli jsme v cca 15.45. V 15.50 nám přinesli nápoje, objednali jsme si pizzu, ale v 15.55 si veškerá obsluha restaurace vč. kuchařů sedla k jednomu stolu a začali jíst. V tu dobu bylo v restauraci asi 15 hostů, někteří jedli, někteří čekali na objednané jídlo a někteří čekali na obsluhu, aby si objednali. Asi v 16.25 se postupně obsluha začala zvedat od stolu a začali se všímat hostů. Na naši připomínku servírce jak ještě budeme čekat dlouho na objednané jídlo a jestli je normální, když jsou v restauraci hosté, aby obsluha hodovala a hosté na ně koukali, odpověděla, že se musí také najíst, že ona péct pizzu neumí a že mají 40minut na to, než začnou dělat jídlo pro hosta. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal a určitě budu každého odrazovat od návštěvy této restaurace.Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka