Nejezto.cz » Hodnocení Restaurace Elektra

Restaurace Elektra
4.0
10

Hodnocení - Restaurace Elektra

Hodnocení restaurace 10 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace Restaurace Elektra

06.04.2016 14:02 | Lenka

Vaří výborně. Při našich výletech do Luhačovic jinam nechodíme. Jediná nevýhoda je, že obsluha občas nestíhá protože někdy jsou obsazení do posledního místa hlavně když se v Luhačovicích koná nějaká masová akce jako jarmark nebo festivaly. A taky mě mrzí, že nemají origální kofolu.

06.04.2016 14:02 | Lenka

Vaří výborně. Při našich častých výletech do Luhačovic jinam nechodíme. Jediná nevýhoda je, že obsluha občas nestíhá protože někdy jsou obsazení do posledního místa hlavně když se v Luhačovicích koná nějaká masová akce jako jarmark nebo festivaly. A taky mě mrzí, že nemají origální kofolu.

10.06.2013 19:07 | Petr

S restaurací Elektra jsme byli spokojení. Navštívili jsme ji s rodinou na dovolené v Luhačovicích několikrát. Interiér je hezký a jídlo výborné a ceny velmi prátelské. Pokud bych měl doporučit jedno jídlo, tak je to steak z vepřové panenky zapečený s mozarelou a nějakým dipem. Uvítali jsme zejména nabídku jídel pro děti a denní menu. Jednou se nám stalo, že jsme na jídlo čekali déle, ale s tím jsme museli počítat, protože restaurace byla narvaná.Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka