Nejezto.cz » Hodnocení U Krále Ječmínka

U Krále Ječmínka
1.8
11

Hodnocení - U Krále Ječmínka

Hodnocení restaurace 11 hosty

Jídlo

Pití

Obsluha

Prostředí

   

Recenze hostů restaurace U Krále Ječmínka

18.12.2013 14:02 | xakru

Nic se nezměnilo ani po letech. Pivo ok, obsluhu jsem už zažil daleko horší, ale jídlo je špatně :-(. Z 5ti členné společnosti nebyl spokojen nikdo. Asi jsme neměli štěstí na kuchaře.

28.10.2013 06:06 | Dagmar

27.10.2013 Včera jsme zašli na oběd k Ječmínkovi a musím říct naprostá spokojenost.Jídlo bylo chutné,a bylo toho hodně na talíři,všichni jsme se dobře najedli.Navštěvujem restaurace docela často,podle mého názoru zatím nejlepší restaurace v PV.

19.08.2013 10:10 | Ivuška

Měli jsme s manželem výročí svatby a zašli na večeři k Ječmínkovi, protože manžel tam ještě nebyl. Na jídlo jsme si stěžovat nemohli, najedli jsme se dosyta a já si zeleninový salát nechala i zabalit domů, ale zklamaní jsme byli z toalet, už manžel mě mě na něco upozorňoval a játomu nevěnovala pozornost..., o to hůř jsem byla zklamaná, odpadávající špinavý strop, smrad, ošoupané a okopané dveře, nebyl papírový ručník a vůbec celé toalety na mě nezapůsobily dobře, horší jsem už dlouho neviděla, chtělo by to dát trošku do pořádku, pane majiteli.

09.08.2012 17:05 | Pavel

Co to tam mají za personál? Vždyť je to hrůza. Frajer namistrovaný a servírky jako kdyby jsme je obtěžovali. Hlavně ta s tím velkým nosem. Nikdy k ječmínkovi. Snad si to majitel přečte. No a jídlo jsme dostali úplně jiné než jsme chtěli se slovy "když už je to tady tak si to snad necháte nééé?" Hrůza.

26.07.2012 14:02 | kateřina

Obsluha katastrofální. Mladá servírka a přístup k lidem spíše jako k prasatům.Možná nová ale na nic. jídlo nebylo dobré. Dlouhé čekaní a velice nepříjemná obsluha.

28.06.2012 05:05 | peska

po dlhsom tulani prostejovom sme sa my, traja clovickovia rozhodli najest prave u krale jecminka..hm.. pretoze nic ine sme nenasli... pivo bolo dobre, restauracia bola narvana a to uz cloveka tak nejak navnadi, ze tu dobre varia...dost hodnu chvilu trvalo, nez sme boli obsluzene a vytuzena svieckova a knedlo vepro k nam dorazili. zial jedlo bolo velkym sklamanim i ked porcie obrovitanske, mozno preto bola tato restauracia tak plna??!!... ale ja davam prednost kvalite ako kvantite.. svieckova bola neidentifikovatelneho povodu, naozaj som nemala ponatia, ake "zviera" ze to mam na tanieri...preto som sa radsej venovala len omacke a knedlikom. omacka bola velmi tmava, asi vela tej smotany nevidela...vepro bolo asi este horsie, maso bolo nechutne a clovek si naozaj neposmakol.. zeli bolo len tak narychlo vytiahnute z pohara a asi zohriate v mikrovlnke..no naozaj to nemalo nic spolocne s tradicnym knedlom veprom a zelim...jecminek ma mozno dobre pivo ale varit nevie. tuto restauraciu nemozem doporucit, co sa jedla tyka, vyhnite sa jej oblukom, neposmaknete si!

14.05.2012 12:12 | Lakme

Víckrát ne! Maximálně na pivo. Ale aby mi místo pstruha na roštu, polévaného bylinkovým máslem předložili chudinku, smaženého ve friťáku! No hnus!

22.09.2011 17:05 | Laďa

...a nedávno zavedly novinku: do jídel sypou rozpustnou vlákninu, mají o tom na stolech dlouhé říkání...:-) trapné!

22.09.2011 17:05 | Laďa

Hospoda s výborným pivem, asi nejlepším v Prostějově a kuchyní, která tomu vůbec neodpovídá! Jídlo je klasický průměr, který se vaří v českých restauracích: katův šleh, smažák na sto způsobů, nezřídka dostanete svůj pokrm ohřátý v mikrovnce...Obsluha opět nic moc...Shrnuto: na pivo si k Ječmínkovi určitě zajděte, na jídlo raději ne...

13.08.2011 22:10 | Pavlína

Větší hnus v PV není. Obsluha děs běs..kdyby tam člověk umřel, tak si ho nevšimnou. Jídlo hrozné. Na menyčka mají výběr jídel hromadu ale co jsem si vzdycky dala tak bylo desne.Už jsem si myslela, že nejde nic zkazit na smaženém květáku a bramborech, ale tito lidé to dokáží. Prostředí se dá, ale na mě to tam moc smrdí tím pivem co tam vaři..



Náměty a připomínky

Váš návrh či připomínka